Podsumowanie Akcji Makaroniarnia 2012!

Makaroniarnia 2012 dobiegła końca! Jesteśmy pod wrażeniem, że pierwsza tego typu akcja organizowana przez Peace, Love and Cook okazała się bardzo udana. W Makaroniarni wzięło udział 64 osoby, które dodały aż 68 wpisów.

Dodane przepisy są fantastyczne, oprócz niecodziennych rodzajów makaronów wśród przepisów można znaleźć również różne sposoby wykorzystania makaronów.

Dzięki tej akcji odkryliśmy wiele wspaniałych blogów, które tak jak my uwielbiają makarony. Dziękujemy wszystkim za udział!

Mam nadzieję, że w podsumowaniu akcji każdy znajdzie jakiś nowy, ciekawy przepis na niecodzienny makaron:)!

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisane przez

Uwielbiam jeść i gotować, zarówno jedno i drugie niesamowicie mnie rozluźnia. Smaki, zapach, kolory - to wszystko co fascynuje i motywuje mnie w kuchni... A najbardziej kocham gotować gdy innym smakuje:). Gotowanie to jedna z moich pasji - inna to taniec brzucha, kiedy tańczę przenoszę się do innego, magicznego i enigmatycznego świata... Stroje, muzyka, ruchy, rekwizyty...to wszystko sprawia, że czuję się wspaniale! Pisząc o pasjach zgrzeszyłabym pomijając perkusję, która zresztą połączyła mnie i Wojtusia. Co prawda ostatnio zaniedbałam trochę lekcje (ciii), jednak w domowym zakątku staramy się nadrobić wszelkie zaległości... No cóż - kobiety do garów;)!

5 komentarzy to “Podsumowanie Akcji Makaroniarnia 2012!”

 1. sowa_nie_sowa napisał(a):

  Bardzo rzetelne i przejrzyste podsumowanie:)
  Dodałam tylko jeden przepis do akcji, ale skorzystam pewnie z wielu innych:)
  Pozdrawiam:)

 2. whiness napisał(a):

  No, będzie co próbować! 🙂

 3. Shinju napisał(a):

  Ciekawa akcja 🙂 Czy będziesz dodawała do podsumowania przepisy umieszczone na Mikserze Kulinarnym? Bo np ja swoje dodałam właśnie tam, a nie na durszlaku.

 4. KulinarnaJa napisał(a):

  To była świetna akcja, czekamy na kontynuację 🙂

Leave a Reply