Akcja “Greckie Smaki”

“Zawsze jest miło jadac z Grekami, oni to potrafią” – Sofilos, fragment z “Uczty mędrców” Atenajosa

Kuchnia Grecka

Grecka Kuchnia – smaczna, wyjątkowa i zaliczana do jednych z najzdrowszych, a jednocześnie tak niedoceniana. Wraz z jesienną porą ruszamy z Greckimi Smakami!

Sałatka grecka, souvlaki, moussaka, keftedes, dolmades i masa owoców morza to tylko namiastka bogactwa i różnnorodności tej wspaniałej kuchni, która swoje początki ma już od czasów starożytnych! Ponieważ w Grecji niedopuszczalne jest, by ktoś zasiadl sam do posiłku – ucztujmy wszyscy razem wielką akcją Grecki Smaki!

Link do Akcji

 

Mini zasady:

1. Postarajmy się aby w tytule przepisu istniała oryginalna nazwa.
2. Baner akcji wpisujemy pod przepisem.

Niech kuchnia grecka przypomina nam o gorących wakacjach i uodporni przed jesiennym chłodem;)!

Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisane przez

Uwielbiam jeść i gotować, zarówno jedno i drugie niesamowicie mnie rozluźnia. Smaki, zapach, kolory - to wszystko co fascynuje i motywuje mnie w kuchni... A najbardziej kocham gotować gdy innym smakuje:). Gotowanie to jedna z moich pasji - inna to taniec brzucha, kiedy tańczę przenoszę się do innego, magicznego i enigmatycznego świata... Stroje, muzyka, ruchy, rekwizyty...to wszystko sprawia, że czuję się wspaniale! Pisząc o pasjach zgrzeszyłabym pomijając perkusję, która zresztą połączyła mnie i Wojtusia. Co prawda ostatnio zaniedbałam trochę lekcje (ciii), jednak w domowym zakątku staramy się nadrobić wszelkie zaległości... No cóż - kobiety do garów;)!

Jeszcze nikt nie skomentował

Leave a Reply