Akcja Makaroniarnia ruszyła!

Kochani! Ruszyła nasza akcja Makaroniarnia 2012! Działa ona jednocześnie na dwóch portalach – Durszlak oraz Mikser Kulinarny. Akcja prosta, jej opis znajdziecie na wspomnianych portalach oraz we wcześniejszy wpisie! 

Na koniec akcji znajdziecie podsumowanie na Peace, Love and Cook! Jest to nasza pierwsza akcja, więc mamy nadzieję, że w razie czego pomożecie nam w komentarzach i wesprzecie udziałem:). Sami jesteśmy ciekawi jakie rodzaje makaronów użyjecie i jak będą smakować!

Banerek można pobrać tu:

Makaroniarnia banerek

A tutaj kod akcji:

<a href=”http://www.durszlak.pl/akcje-kulinarne/makaroniarnia-2012″><img src=”http://durszlak.pl/system/campaign/banner/321/embed_XJOylWOERAyhU429QBtpgxs5RVhi3wzz.jpg”></a>

 

makaroniarnia

Powodzenia!

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisane przez

Uwielbiam jeść i gotować, zarówno jedno i drugie niesamowicie mnie rozluźnia. Smaki, zapach, kolory - to wszystko co fascynuje i motywuje mnie w kuchni... A najbardziej kocham gotować gdy innym smakuje:). Gotowanie to jedna z moich pasji - inna to taniec brzucha, kiedy tańczę przenoszę się do innego, magicznego i enigmatycznego świata... Stroje, muzyka, ruchy, rekwizyty...to wszystko sprawia, że czuję się wspaniale! Pisząc o pasjach zgrzeszyłabym pomijając perkusję, która zresztą połączyła mnie i Wojtusia. Co prawda ostatnio zaniedbałam trochę lekcje (ciii), jednak w domowym zakątku staramy się nadrobić wszelkie zaległości... No cóż - kobiety do garów;)!

5 komentarzy to “Akcja Makaroniarnia ruszyła!”

 1. Bee napisał(a):

  Ach, makarony <3 uwielbiam 😉 świetna akcja,muszę wyszperać jakiś ciekawy makaron i zrobić z niego cos pysznego 😀

 2. whiness napisał(a):

  Doczekałam się! 😀 Oczywiście biorę udział, już dziś na obiad makaron.

 3. zemfiroczka napisał(a):

  O! to coś dla nas! 🙂

  ps. dziękujemy raz jeszcze za blogowo-urodzinowe życzenia 🙂

 4. Kasia napisał(a):

  tak! tak! tak! Ileż pomysłów! 90% wpisów na moim blogu to makarony! Viva la pasta!!!!!!

Leave a Reply