Blog Roku 2014

To chyba najbardziej znany konkurs w blogosferze. Żeby było zabawniej – brałam w nim kiedyś udział prowadząc Bloga Punkt Socjalny dotyczącego social media marketingu – i wiecie co? Ten biznesowy blog był dużo wyżej nić Peace, Love and Cook. Zamknęłam Punkt Socjalny kilka lat temu, gdyż chciałam odskoczni od pracy, a nieświadomie tamten blog sprawiał, że pracowałam ciągle:P – i po namowach mojego Wojtusia, wspólnie stworzyliśmy PLaC, który miał się opierać jedynie na pasji:). Choć nasz blog przede wszystkim kojarzy się z kulinariami, docelowo jest blogiem Lifestylowym, a od kiedy pojawił się w naszym życiu Jaś tematyka bloga mocno poszła także w kierunku dzieci i macierzyństwa. Tak sobie piszę i pisze, korzystam z chwil gdy Jaś śpi i… mam ogromną nadzieję, że gdzieś tam mnie czytacie, że może czymś Was zainspiruję, coś podpowiem, czymś rozśmieszę lub dam do myślenia… Jeśli więc choc trochę mi się to udaje – pomóżcie mi i zmotywujcie do dalszego działania:). Oddajcie proszę jeden, mały głos sms-em na Peace, Love and Cook:

Blog

socialImgUn

Każdy głos to wsparcie nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla fundacji Dzieci Niczyje, pomagającej dzieciom dotkniętym przemocą…

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisane przez

Uwielbiam jeść i gotować, zarówno jedno i drugie niesamowicie mnie rozluźnia. Smaki, zapach, kolory - to wszystko co fascynuje i motywuje mnie w kuchni... A najbardziej kocham gotować gdy innym smakuje:). Gotowanie to jedna z moich pasji - inna to taniec brzucha, kiedy tańczę przenoszę się do innego, magicznego i enigmatycznego świata... Stroje, muzyka, ruchy, rekwizyty...to wszystko sprawia, że czuję się wspaniale! Pisząc o pasjach zgrzeszyłabym pomijając perkusję, która zresztą połączyła mnie i Wojtusia. Co prawda ostatnio zaniedbałam trochę lekcje (ciii), jednak w domowym zakątku staramy się nadrobić wszelkie zaległości... No cóż - kobiety do garów;)!

Jeszcze nikt nie skomentował

Leave a Reply